Sukcesy naszych zawodników i zawodniczek w Halowych Mistrzostwach Polski – Szymon Kielan Mistrzem do lat 18!

Na początku roku zwykle odbywają się Halowe Mistrzostwa Polski we wszystkich kategoriach wiekowych.

I tak, od 5 stycznia rywalizowały w POZ BRUK Sobota skrzaty do lat 12, gdzie najlepiej spisała się Marysia Wojtaszczyk (ATAK Łódź), która w parze z Olą Mitrzak (ITT Goplania Inowrocław) zdobyła Wicemistrzostwo Polski w grze podwójnej, pokonując w półfinale rozstawioną z numerem 1 parę: Marta Nadajewska / Emilia Nizio (obie Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna). W grze pojedynczej Marysia musiała uznać wyższość koleżanki z MKT Łódź już w pierwszej rundzie, bowiem Aniela Odrobina, po przejściu eliminacji dotarła aż do ćwierćfinału tej Mistrzowskiej Imprezy!

Wielkie gratulacje dziewczyny!

W Halowych Mistrzostwach Polski do lat 16, rozgranych w Toruniu w dniach 06-12 stycznia 2019 roku,  najlepszy wynik osiągnął Aleksander Orlikowski (MKT Łódź), który znowu przywiózł do Łodzi medale!  Olek został Mistrzem Polski Kadetów w grze podwójnej z Maksem Kaśnikowskim w parze oraz indywidualnie zdobył brązowy medal za III miejsce! Nasz multimedalista nie odpuszcza żadnych imprez mistrzowskich i z każdej przywozi cenne laury! Tak trzymaj Olek!

Na tych samych Mistrzostwach do lat 16 swój medal w grze podwójnej zdobyła również zawodniczka MKT Łódź – Jagoda Wróblewska, która w parze z Martyną Szpakowską (KT GAT Gdańsk) zdobyły III miejsce!

Olek i Jagoda – trzymajcie tak dalej!

W kategorii Juniorów do lat 18 zadomowił się nasz najlepszy Junior – Szymon Kielan (PKT Pabianice), który zdobył kolejne Mistrzostwo, tym razem w kategorii do lat 18 na Halowych Mistrzostwach Polski, rozegranych w Mysiadle na przełomie lutego i marca! Do złota w grze pojedynczej Szymon dołożył jeszcze brąz w grze podwójnej z Wojciechem Kasperskim (KS Górnik Bytom). Nieprawdopodobne sukcesy! Gratulacje Szymon! Trzymamy kciuki w seniorskich turniejach!