Relacja z 3. turnieju Nordyński Kids Cup

Przy pięknej pogodzie, 16 września 2018 roku rozegrany został na kortach AZS Łódź trzeci z rzędu turniej cyklu Nordyński Kids Cup 2018. Z uwagi na dużą ilość uczestników, chcących rywalizować o punkty w klasyfikacji generalnej cyklu – rozegrano turniej wykorzystując najpierw korty w hali, a przy towarzyszącym słońcu w ciągu dnia – również na otwartych kortach zewnętrznych.

Do turnieju stawiło się 43 zawodniczek i zawodników z różnych zakątków nie tylko naszego województwa, ale i kraju. Rozegrano turniej w kategoriach czerwonej, pomarańczowej i zielonej rozdając znowu pamiątkowe medale dla wszystkich zawodników, kolorowe dyplomy oraz moc nagród dla najlepszych. Tradycyjnie już rozegrano także quiz tenisowo-sponsorski dla dorosłych, a także konkursy i zabawy dla wszystkich uczestników turnieju.

Hitem okazała się gra w “statki”, która dostarczyła emocji dzieciom i radości dorosłym. Zobaczcie, jak to wyglądało:

https://web.facebook.com/788761894572009/videos/260169137966554/

Legendarne koszulki “Mistrz Nordyński Kids Cup 2018” otrzymali tym razem:

  • w kategorii czerwonej – Olimpia Jagodzińska
  • w kategorii pomarańczowej – Jan Zagibajło
  • w kategorii zielonej – Zuzanna Lesman (to już drugie zwycięstwo w cyklu)

Końcowa klasyfikacja całego cyklu po trzech turniejach wygląda następująco:

klasyfikacja_turniejowa NKC_3

    Turniej 1 Turniej 2 Turniej 3 Suma pkt
kategoria nazwisko i imię miejsce liczba punktów miejsce liczba punktów miejsce liczba punktów Razem
niebieska Wielgus Oskar 1 32   0   0 32
niebieska Szczerbowski Ksawery 2 28   0   0 28
czerwona Łaskawiec Stanisław 5 18 2 28 4 21 67
czerwona Pastuszka Milagros     1 32 2 28 60
czerwona Kalmanowicz Karol 3 25 3 25 9 8 58
czerwona Wojciechowska Adela 6 15 4 21 7 12 48
czerwona Wielgus Oskar 2 28 5 18     46
czerwona Leśniak Hanna 7 12 6 15 6 15 42
czerwona Jadczak Aleksander 1 32         32
czerwona Jagodzińska Olimpia         1 32 32
czerwona Makowski Marek 9 8 7 12 12 5 25
czerwona Sakowski Paweł         3 25 25
czerwona Antosik Michalina 10 7 9 8 10 7 22
czerwona Eljasz Laura 4 21         21
czerwona Noremberg Arkadiusz         5 18 18
czerwona Hernecka Kalina     10 7 8 10 17
czerwona Hernecka Konstancja     8 10 13 4 14
czerwona Szczerbowski Wiktor 8 10     14 3 13
czerwona Błaszczyk Lena 11 6 11 6     12
czerwona Adadyńska Róża      12 5 11 6 11
pomarańczowa Czechowicz Anna 2 28 2 28 5-8 18 74
pomarańczowa Bąkała Zuzanna 3 25 3 25 5-8 18 68
pomarańczowa Jadczak Aleksander 4 21 7 12 4 21 54
pomarańczowa Zagibajło Jan     4 21 1 32 53
pomarańczowa Eljasz Laura 6 15     5-8 18 33
pomarańczowa Lacki Victoria 1 32         32
pomarańczowa Drobko Emil     1 32     32
pomarańczowa Noremberg Arkadiusz     11 6 3 25 31
pomarańczowa Makowska Maria 9 8 6 15 9-12 8 31
pomarańczowa Hunger Pola 5 18 10 7 13-16 4 29
pomarańczowa Adamczyk Szymon Stefan         2 28 28
pomarańczowa Sadowska Lena     5 18 9-12 8 26
pomarańczowa Pastuszka Milagros     15 2 5-8 18 20
pomarańczowa Łaskawiec Stanisław 7 12 14 3 13-16 4 19
pomarańczowa Jadczak Antoni 8 10 13 4 13-16 4 18
pomarańczowa Hertel Leon 10 7 8 10     17
pomarańczowa Błaszczak Bartosz     9 8     8
pomarańczowa Kowalczyk Tomasz         9-12 8 8
pomarańczowa Matysiak Nela         9-12 8 8
pomarańczowa Antosik Michalina     12 5     5
pomarańczowa Nowak Maja         13-16 4 4
pomarańczowa Szczerbowski Wiktor         17 1 1
zielona Lesman Zuzanna 1 32 4 21 1 32 85
zielona Gregorczyk Judyta 3 25 5-8 18 4 21 64
zielona Czechowicz Anna 4 21 5-8 18 5-8 18 57
zielona Stasiak Marcelina 5 18 9 8 5-8 18 44
zielona Miszczak Lena     9 8 2 28 36
zielona Panek Anna 6 15 5-8 18     33
zielona Płocharczyk Tomasz     1 32     32
zielona Dudek Marta 2 28         28
zielona Pawłowska Zuzanna     2 28     28
zielona Bąkała Zuzanna     9 8 5-8 18 26
zielona Remiszewska Oliwia     3 25     25
zielona Pastuszyńska Wiktoria         3 25 25
zielona Kas Mateusz     5-8 18     18
zielona Topić Selena         5-8 18 18
zielona Jeremin-Mazurkiewicz Michalina     9 8     8
zielona Płocharczyk Julia     9 8     8
zielona Cieślak Jakub         9 8 8
zielona Kaźmierczak Dominik         9 8 8
zielona Monnier Marie Charlotte         9 8 8
zielona Rogalski Bronisław         9 8 8

Przed nami turniej 4 w dniu 4 listopada oraz finałowy turniej 18 listopada, w którym liczba punktów będzie liczona podwójnie, więc wszystko może się zdarzyć, bo jak widać różnice punktowe w całym cyklu są niewielkie.

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom i zawodnikom uzyskanych wyników, progresu w ogrywaniu się w bezpośredniej rywalizacji, a rodzicom dziękujemy za udział w zabawach i świetną atmosferę.

A oto fotogaleria z turnieju. Jak widać, poza kortami można było wesoło i aktywnie spędzić czas na skakaniu na skakankach, graniu w klasy, malowaniu na asfalcie lub na kartkach, odpoczywać wśród zieleni na leżankach “lazy bag”, delektować się własnoręcznie przyrządzonymi posiłkami z grilla lub bawić z rówieśnikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *