Niespodzianki w 4. Turnieju Nordyński Kids Cup!

Uwaga! Uwaga!

Szykuje się rekord frekwencyjny najbliższego turnieju Nordyński Kids Cup! Na czwarty z rzędu, przedostatni w cyklu turniej zgłosiło się do tej chwili 56 zawodników i zawodniczek, którzy chcą grać w jednej lub dwóch kategoriach wiekowych! Czyli mamy już w sumie 74 uczestników turnieju! W tym:

  • 15 w kategorii zielonej
  • 27 w kategorii pomarańczowej
  • 27 w kategorii czerwonej
  • 5 w kategorii niebieskiej (decyzją dyrektora turnieju kategoria niebieska zostanie rozegrana bezpłatnie – bez wpisowego!!!)

I to wszystko zanim ogłosiliśmy oficjalnie największą atrakcję turnieju, czyli … nagrody główne!

Nasz hojny sponsor: Dealer Peugeot Nordyński i Pan Tomasz Nordyński, właściciel salonu ,

 dla 4 Mistrzów  w całym cyklu turniejów (po 1 w każdej kategorii wiekowej)  ufundował Nagrodę Główną: “PEUGEOT na weekend”!

W związku z tym rodziny naszych mistrzów dostaną vouchery na bezpłatne wypożyczenie pięknego, eleganckiego auta z salonu Nordyński Peugeot w umówionym, dogodnym dla siebie terminie.

Firma Head Polska oraz AZS Łódź ufundowały ponadto nagrody rzeczowe, tym razem już dla samych zawodników i zawodniczek: plecaki, odzież sportową, gadżety, a sklep tenisowy ATP PRO – nagrody niespodzianki oraz talony zakupowe! Producentem koszulek mistrzowskich, o które walczą dzieciaki jest producent odzieży reklamowej – firma  SEISAN!

Przypominamy, że ostatni, 5. turniej cyklu już za 2 tygodnie! A punkty do klasyfikacji będą liczyć się podwójnie, więc tabela może się jeszcze odwrócić.
Organizator zastrzega sobie możliwość rozegrania turnieju w systemie dwudniowym przy wysokiej frekwencji! Prosimy o śledzenie komunikatów w systemie TPO na stronie tenis10.pzt.pl oraz na naszej stronie i fb.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *